+ Více novinek

Comeback?

Co se dělo s webem, jak to je teď a jak to bude dál? To vše se dozvíš ve článku.

Je tomu již dva možná 3 roky, co web zažíval svou největší slávu. Pak postupem vše utichlo a web zel prázdnotou. Zde mám ted odpověď na možná pr vašich otázek:

Co se s webem stalo?

Bohužel krtutou realitou před několika lety pro nás adminky byl fakt, že doména na níž web funguje, již není podporována od hostingu, a tak se zde začalo vyskytovat mnoho chyb. Postupem času nás tyto chyby začaly omezovat čím dál více až nakonec přišla ta největší a to, že bohužel již nebylo a není možné přidat žádné přispěvatele ani adminy.

 

Co se dělo během neaktivity?

Jak už to tak bývá, lidé postupem času vyrůstají, stárnou a mění se jim priority a to si myslím, se stalo i nám, co jsme to zde spravovaly. Postupem času jsme se jedna po druhé odpojovaly, už jsme si ani nepsaly ani jsme nehrály hru a kontakt s Vámi i mezi sebou jsme ztratily. Pravděpodobně jsme se každá zabývaly a zabýváme vllastním soukromým životem a na hru a web není čas.

 

Co se děje s webem teď?

Momentálně jsem se k webu vrátila pouze já, sem tam se snažím něco přidat, nebo přidat díla od jiných hráčů, kteří mi to pošlou do zpráv na Howrse. Je to ale časově náročné a moc to nestíhám, kvůli hlavně blížící se maturitě, která mě čeká už na jaře a dalším povnnostem havně ke svému vlastnímu koni. Dělám co se dá, tak mějte prosím trpělivost. :-)

Co bude s webem dál?

Těžko říci, snad asi časem správu webu možná předám někomu jinému, pod mým jménem, možná, že opět a natrvalo zůstane nedotčen a bude ležet ladem, dokud jej hosting nesmaže nadobro z internetu. To vše je ve hvězdách ...

Přidat komentář

Autor:

Text:

:) ;) B) :( ;( :P :D XD *yes* *no* :* :[ :-/ :O
Velké množství smajlíků či pouze smajlíky do komentářů nepatří!

Opište tento text: CAPTCHA

Komentáře

3)  HORSES78  [06. 03. 2018 | 16:01]

HORSES78Můžu se zeptat, jak sem dám prezentaci?

2)  Azzie  [13. 10. 2017 | 01:01]

Myslím, že by byla opravdu škoda, aby tenhle web skončil definitivně. Určitě za tím vším byla nesmírná hromada práce - a možná, že by to ještě nějak lépe oprášit šlo :) Osobně netuším jak je to s tou doménou a technickou stránku věci (kterak jsem zkoušela blogování a různé domény, zrovna tohle je mi neznámo) ale být tebou, nevzdávala bych se :)

1)  Kůň 1  [08. 10. 2017 | 15:37]

Ahoj, WOW! Tak to je super! Tenhle web je super, a je super že se k němu někdo vrátil a snaží se ho nějak dát do kupy :)Díky Malino! :*

1